باکس پوچ

باکس پوچ

باکس پوچ

باکس پوچ

باکس پوچ : باکس پوچ امروزه یکی از متداول ترین انواع بسته بندی محسوب می شود. بیشترین کاربرد باکس پوچ نیز در بسته بندی مواد غذایی می باشد. پاکت باکس پوچ علاوه بر زیبایی منحصر به فرد قابلیت مصرف آسان را نیز داراست. درب باکس پوچ نسبت به سایر انواع خود دارای لبه های بلندتری می باشد که استفاده از آن را بسیار آسان نموده است. پاکت باکس پوچ عمدتا به صورت سه طرف کاست تولید می گردد.

از مزایای استفاده از پاکت باکس پوچ عدم نیاز به تعویض بسته بندی بعد از باز نمودن باکس پوچ می باشد. همچنین این پاکت ها به دلیل چشمگیر بودن تبلیغات بر روی آن ها بسیار مورد توجه صاحبین برند قرار گرفته است. ضخامت پاکت باکس پوچ نسبت به پاکت های معمولی بیشتر است. به همین دلیل ایستایی پاکت باکس پوچ بسیار بالاست. این یکی دیگر از دلایل علاقمندی تبلیغ کاران به باکس پوچ می باشد.

برای تولید باکس پوچ از پلاستیک ۵ لایه استفاده می شود به همین دلیل باکس پوچ در مناطق مربوط به دلیل عدم نفوذ پذیری رطوبت به داخل پاکت بسیار پر طرفدار می باشد.

امروزه آب بندی باکس پوچ اتوماتیک امروزه به دلیل سادگی، سهولت استفاده و زیبایی برتر محصول نهایی خود محبوبیت بیشتری پیدا کرده اند و چه در ماشین آلات بسته بندی تازه کار باشید و چه در نظر دارید بسته بندی باکس پوچ از پیش ساخته را به مجموعه محصولات خود اضافه کنید، احتمالاً به نحوه عملکرد این دستگاه ها علاقه مند هستید و امروز ما نگاهی گام به گام به فرآیندهای دخیل در تبدیل یک باکس پوچ خالی از پیش ساخته شده به یک محصول آماده قفسه می اندازیم که آشنایی با دستگاه های اتوماتیک و آب بندی باکس پوچ را لازم می دانیم. زیرا دستگاه های آب بندی باکس پوچ را می توان با طرح بندی درون خطی یا چرخشی طراحی کرد و برای هدف مقاله امروز، ما عمیق‌تر به طرح بندی چرخشی می‌ پردازیم که این طراحی فضای کف گیاه را حفظ می کند و با ارگونومی فوق العاده ساخته شده است و بنابراین محبوبیت بیشتری نسبت به مدل های درون خطی دارد.

دستگاه های تولید باکس پوچ ساده شده، کیسه‌ ای از پیش ساخته شده را می ‌گیرند، آن را با محصول پر می ‌کنند و آن را با سرعت حداکثر ۲۰۰ کیسه در دقیقه می ‌بندند که این فرآیند شامل جابجایی باکس پوچ به صورت چرخشی متناوب به بخش های مختلف است که در یک طرح دایره‌ای قرار دارند و هر ایستگاه وظیفه بسته بندی متفاوتی را انجام می دهد که معمولا بین ۶ تا ۱۰ ایستگاه وجود دارد که ۸ محبوب ترین پیکربندی است. دستگاه های باکس پوچ اتوماتیک را می توان با یک خط ، دو خط یا چهار خط نیز طراحی کرد و فرآیند بسته بندی باکس پوچ چگونه کار می کند که موم داغ در قسمت بالایی باکس پوچ بسته می شود و با استفاده از گرما، فشار و زمان، لایه‌های درزگیر باکس پوچ از پیش ساخته شده به یکدیگر متصل می‌شوند تا یک درز قوی ایجاد کنند.

تولید باکس پوچ

در روند تولید باکس پوچ یک میله خنک کننده از روی آب بندی عبور می کند تا آن را تقویت و صاف کند و سپس باکس پوچ تمام شده از دستگاه بسته بندی به داخل ظرف یا روی نوار نقاله تخلیه می شود و می توان آن را به تجهیزات پایین خطی مانند چک توزین، دستگاه های اشعه ایکس، بسته بندی یا تجهیزات کارتن حمل کرد که نمونه هایی از کاربردهای دستگاه باکس پوچ شامل این است که بسته ‌بندی باکس پوچ همه کاره هستند و می ‌توانند طیف وسیعی از محصولات از مایعات گرفته تا پودرها و جامدات و همه چیز را در خود جای دهند که در اینجا ما با موفقیت باکس پوچ هایی را برای پروژه‌هایی مانند بسته بندی قهوه تازه در باکس پوچ های ایستاده برای یک روستر قهوه، پر کردن و آب بندی باکس پوچ برای محصولات گیاهی، بسته بندی عمده پودرهای قبل از تمرین ورزشی، باکس پوچ های پنیر رنده شده را با گاز نیتروژن برای تازگی پر کنید و ببندید و بسته بندی غذا و خوراکی های درجه یک و پر کردن و آب بندی باکس پوچ های ایستاده غلاف ماشین ظرفشویی در یک مرکز بسته بندی قراردادی است.

راهنمای دستگاه بسته بندی باکس پوچ به شکلی است که اگر علاقه مندید در مورد اینکه چگونه دستگاه های خودکار پر کردن و آب بندی باکس پوچ می توانند تنوع عملیات شما را افزایش دهند، به جذب جمعیت جدید مصرف کننده، باشد ما یک تولید کننده باکس پوچ حرفه ای در کشور هستیم که با مواد غذایی مناسب و غیر سمی، باکس پوچ در صنعت بسته بندی انعطاف پذیر محبوب شده است و باکس پوچ قهوه ایستاده می توانند محیطی خشک ایجاد کنند که به شما کمک می کند محصولات مجزا و مرطوب مانند دانه های قهوه، آب نبات و سیگار را ذخیره کنید. به طور کلی یک باکس پوچ ایستاده با آب بندی متفاوت طراحی شده است که استفاده مجدد از محصولات را برای شما آسان تر می کند و اگر به دنبال تامین کنندگان باکس پوچ های ایستاده هستید، ما بهترین انتخاب شما خواهیم بود. این نوع بسته بندی انعطاف پذیر می تواند به تنهایی در قفسه های صاف قرار بگیرد یا می توان آن را آویزان کرد و اگر قفسه ارتفاع بالایی داشته باشد، خیلی بهتر است که هر چه وزن کیسه کمتر باشد، محصول بیشتری را می توان آویزان کرد.

ویژگی های باکس پوچ

باکس پوچ ایستاده با پنجره متداول ترین باکس پوچ است که در بازار استفاده می شود که می تواند روی سطوح صاف مانند قفسه ها، کمدها یا انبارها نمایش داده شود و بزرگترین ویژگی باکس پوچ ایستاده پنجره دار این است که بر روی پنجره مستطیلی کاملا شفاف است که می تواند کالاهای موجود در آن را نمایش دهد و می توانید محصولات را از پنجره باکس پوچ مشاهده کنید و تصمیم بگیرید که آیا خرید کنید یا خیر. علاوه بر این، سازنده باکس پوچ، آنها را با فضای کافی طراحی می کند تا محصولات را از آسیب رساندن به رطوبت و کپک محافظت کند و پانل های پشت و جلوی باکس پوچ ایستاده را می توان روی آن قرار داد. باکس پوچ ایستاده سفید با عملکرد ضد آب قوی، کاربردهای گسترده ای در صنعت بسته بندی پیدا می کنند. همچنین در برابر رطوبت، کپک و بخار مقاوم است و تولید کننده باکس پوچ به طور کلی اندازه ها، رنگ ها و شکل های مختلفی را برای انتخاب ارائه می دهد.

علاوه بر این، با یک ماده پلی با قابلیت آب بندی حرارتی پوشانده شده است که از نشت هوا جلوگیری می کند که در دو طرف باکس پوچ، دو طرح پارگی کوچک و یک زیپ قابل باز شدن وجود دارد و این طرح ها فرآیند استفاده را ساده می کند. طراحی ضخیم پایین آن تا حد زیادی به ایستادن بهتر کمک می کند که باکس پوچ برای بسته بندی و نگهداری قهوه، چای، میان وعده، پودر و غیره مناسب است و باکس پوچ مات سفید از نظر ظاهری ساده و عملکرد قدرتمندی دارد. این تاثیر بسیار خوبی بر بسیاری از مشتریان برای کسب و کارشان می گذارد و سازنده باکس پوچ ها نیز از آنها حمایت می کند که کیفیت بالا می تواند محصولات را از آسیب رطوبت، آب و کپک محافظت کند و پانل خالی باکس پوچ را می توان با لوگو، تبلیغات روی آن نوشت. یک پایه ضخیم شده که به باکس پوچ اجازه می دهد روی قفسه بایستد و یک نوار بسته فشاری قابل آب بندی، که از ریختن آن جلوگیری می کند و تازگی را حفظ می کند که بریدگی های پارگی منحصر به فرد آن را آسان می کند تا بدون قیچی باز شود.

نگهداری مواد غذایی روند تولید را دنبال می کند و برخلاف بطری‌ها و قوطی‌ها که قسمت‌ های زیادی را در انبارها اشغال می ‌کنند، بسته‌ بندی باکس پوچ فضای کمتری را اشغال می‌کند و هنگامی که باکس پوچ در شرایط خلاء هستند، سبک وزن هستند و به سختی منطقه ای را اشغال می کنند. هنگامی که پاکت های ایستاده دیگر صاف و پر از هوا نیستند، همچنان فضای کمی را نگه می دارند زیرا فقط قسمت پایینی آن فضا را اشغال می کند و به راحتی می‌توانیم آن‌ها را به‌صورت دسته‌ای بچینیم تا مناسب هر جعبه، سطح نمایشگاهی و انباری باشد که علاوه بر روش های ذخیره سازی انعطاف پذیر، شکل رول باکس پوچ های ایستاده نیز می تواند به صرفه جویی در هزینه های لجستیک کمک کند. چنین بسته بندی انعطاف پذیری به قفسه می رسد و به طور گسترده ای در بین مشتریان محبوب خواهد بود که به این دلیل است که باکس پوچ به صورت عمده دارای صفحه تخت در جلو و عقب هستند که برای توضیح آنچه داخل آن است ایده آل است و جدای از آن، چنین بسته‌ بندی انعطاف ‌پذیری برای چاپ تبلیغات، برچسب‌ها و آرم تجاری جای خالی زیادی دارد.

نوشته های مشابه