پاکت ایستاده

پاکت ایستاده

پاکت ایستاده

پاکت ایستاده

پاکت ایستاده : پاکت ایستاده یکی از پر فروش ترین محصولات در زمینه تولید و فروش انواع پاکت محسوب می شود. از پاکت ایستاده در بسته بندی انواع محصولات غذایی، آرایشی و صنعتی استفاده می شود. پاکت ایستاده با مواد اولیه مختلفی تولید می گردد. پاکت ایستاده کاغذی و نایلونی متداول ترین انواع این نوع پاکت می باشند. همچنین پاکت ایستاده در سه مدل تک لایه، چند لایه و چند منظوره نیز تولید می گردد. در تبلیغات با استفاده از پاکت، پاکت ایستاده بهترین نوع پاکت برای این کار محسوب می شود.

پاکت ایستاده خود انواع مختلفی دارد. پاکت ایستاده ته کاست، سه طرف دوخت و … . هم چنین پاکت ایستاده می تواند به صورت زیپ دار و یا ساده، پنجره دار یا بدون پنجره، سوپاپ دار و یا بدون سوپاپ و … با توجه به نیاز و سلیقه مشتری تولید گردد. هم چنین می توان در تولید پاکت ایستاده از انواع رنگ ها و مواد اولیه بهره برد. پاکت ایستاده در ضخامت های مختلفی با توجه به محصول عرضه شده توسط این بسته بندی و سایر شرایط قابل تولید می باشد.

چاپ انواع طرح، تصویر، لوگو، برند و … بر روی پاکت ایستاده امکان پذیر می باشد. نوع متالایز پاکت ایستاده پرطرفدار ترین مدل برای چاپ تبلیغات محسوب می شود.

نوشته های مشابه