پاکت ایستاده

پاکت ایستاده

پاکت ایستاده

پاکت ایستاده

پاکت ایستاده : پاکت ایستاده یکی از پر فروش ترین محصولات در زمینه تولید و فروش انواع پاکت محسوب می شود. از پاکت ایستاده در بسته بندی انواع محصولات غذایی، آرایشی و صنعتی استفاده می شود. پاکت ایستاده با مواد اولیه مختلفی تولید می گردد. پاکت ایستاده کاغذی و نایلونی متداول ترین انواع این نوع پاکت می باشند. همچنین پاکت ایستاده در سه مدل تک لایه، چند لایه و چند منظوره نیز تولید می گردد. در تبلیغات با استفاده از پاکت، پاکت ایستاده بهترین نوع پاکت برای این کار محسوب می شود.

پاکت ایستاده خود انواع مختلفی دارد. پاکت ایستاده ته کاست، سه طرف دوخت و … . هم چنین پاکت ایستاده می تواند به صورت زیپ دار و یا ساده، پنجره دار یا بدون پنجره، سوپاپ دار و یا بدون سوپاپ و … با توجه به نیاز و سلیقه مشتری تولید گردد. هم چنین می توان در تولید پاکت ایستاده از انواع رنگ ها و مواد اولیه بهره برد. پاکت ایستاده در ضخامت های مختلفی با توجه به محصول عرضه شده توسط این بسته بندی و سایر شرایط قابل تولید می باشد.

چاپ انواع طرح، تصویر، لوگو، برند و … بر روی پاکت ایستاده امکان پذیر می باشد. نوع متالایز پاکت ایستاده پرطرفدار ترین مدل برای چاپ تبلیغات محسوب می شود.

ویژگی های پاکت ایستاده

بسته بندی مواد غذایی انعطاف پذیر با سرعت زیادی در حال رشد است و جنبه های اصلی که عبارت است از حس بهداشت، ترجیحات مشتری، نوآوری، راحتی و این واقعیت که شما می توانید بسته بندی جذاب ایجاد کنید، تقاضای آن را در بازار افزایش داده است. شرکت‌های تولید مواد غذایی تکنیک‌های مختلفی را برای بسته ‌بندی محتویات خوراکی پاکت ایستاده رابه ‌گونه‌ای ارائه کردند که تازه بماند و همچنین طعم اصلی و بوی آن حفظ شود و یکی از مکانیسم های محبوب بسته بندی انعطاف پذیر، پاکت ایستاده و همچنین پاکت های گاست دار برای تازه نگه داشتن غذا برای مدت طولانی در مورد بسته بندی پاکت ایستاده صحبت می کنیم، آنها همچنین در یک الگوی ذخیره سازی عمودی درخشان طراحی شده اند. به همین دلیل، یک پاکت ایستاده یک راه حل عالی برای بسته بندی جذاب و در عین حال قابل خوردن است که باعث می شود محصول شما و همچنین محتوای داخل آن هنگام نمایش در قفسه ها بیشتر قابل مشاهده باشد.

اگرچه این بسته ‌بندی دهه‌ها در صنعت بوده است، اما اکنون توانسته است محبوبیت را به دست بیاورد و برای مواد غذایی و نوشیدنی‌ها و محصولات مراقبت شخصی مناسب است که برای کمک به فهم این مطلب در اینجا دو کاربرد عمده از بسته بندی پاکت ایستاده قابل انعطاف وجود دارد که اول در مورد غذاهای منجمد که امروزه مردم با یک زندگی پرتنش دست و پنجه نرم می کنند، اما این نباید مصرف کنندگان را از مصرف و لذت بردن از مواد غذایی سالم و مغذی به دلیل کمبود زمان برای تهیه آن باز دارد و با بسته بندی پاکت ایستاده، می توانید غذاهای منجمد داشته باشید زیرا طعم، خواص تغذیه ای و همچنین ظاهرشان را حفظ می کند و باید بدانید که بسته بندی انعطاف پذیر برای مواد غذایی منجمد بهترین است زیرا بسیار بادوام و مقاوم است، بنابراین با وجود دمای پایین در شرایط خوبی باقی می ماند. به همین جهت استفاده از پاکت ایستاده با ویژگی های جدید تعبیه شده در آن می تواند به طور کامل نیاز های مشتریان را برآورده کند.

همچنین در مورد مواد غذایی و آشامیدنی که این نوع بسته بندی به حفظ تازگی محصول و حفظ آن در حین حمل و نقل و هنگام استفاده توسط مصرف کنندگان کمک می کند و دو دسته اصلی وجود دارد که بستگی زیادی به کاربرد آنها دارد، مانند پاکت ایستاده درب دار یا درپوش دار برای میلک شیک ها و خامه ها، در حالی که پاکت ایستاده با سوپاپ برای سس هایی مانند خردل، مایونز، سس کچاپ و غیره هستند که شما می توانید خدمات بسته بندی پاکت ایستاده قابل اعتماد و در عین حال مقرون به صرفه ما را سفارش دهید. یک پاکت ایستاده به عنوان نمونه ای از تجسم مجهز به ورق های سطح دیوار و یک قسمت دستگیره است، ورق های سطح دیوار گفته شده حداقل یک سطح اول و یک سطح دوم را تشکیل می دهند که رو به روی یکدیگر هستند و قسمت دستگیره شامل یک ورق داخلی است که به سطح داخلی سطح اول و یا سطح دوم و روزنه‌ هایی که روی ورق سطح دیوار ایجاد می ‌شود که ورق داخلی در موقعیت‌هایی که ورق سطح دیوار به آن متصل شده است، می ‌باشد و با ورق داخلی همپوشانی دارد.

تولیدات پاکت ایستاده

بسیاری از نوآوری ‌های بسته‌ بندی مواد غذایی، پاکت ایستاده انعطاف ‌پذیر بیرون زده که توسط بسته‌های سس میوه‌ای کودک جمع آوری می ‌شوند را اکنون، وقتی صحنه غذای خرده فروشی را مشاهده می‌کنیم، سس کچاپ، سس مایونز، عسل، آب میوه و مجموعه‌ای از محصولات غذایی مایع را در پاکت ایستاده انعطاف ‌پذیر ایستاده می‌بینیم که با دستگاه‌های پخش پلاستیکی تکمیل شده‌اند که این ساختارهای جذاب نشان دهنده ادای احترام به این فرض اساسی است که بسته بندی مواد غذایی و مواد غذایی در یک زنجیره است که به بازاریابان کالاهای بسته بندی شده مصرفی بسیار حساس به هزینه معرفی شد و تعداد کمی از ساختارهای انعطاف ‌پذیر پاکت ایستاده برای نوشیدنی ‌های یک‌بار مصرف استفاده شد. پاکت ایستاده انعطاف پذیر، که اکنون به عنوان صرفه جویی در هزینه تلقی می شدند، ناگهان شروع به جایگزینی پاکت های داخل جعبه و کارتن های مقوایی برای غذاهای خشک قابل روان کردند.

در همین حال، در طول این بازه زمانی، کارتن‌ های مقوایی و بطری‌ های پلاستیکی به تدریج درب‌های فلزی و دهانه‌های خود را با قالب ‌های پلاستیکی تزریقی جایگزین کردند که چسباندن آنها دشوار بود، اما زمانی که برای مصرف کننده راحت بود که به وجود آمد که به یک بسته خاص برای نوشیدنی های کودکان در خارج از ساحل تبدیل شد و بسته بندی مواد غذایی به گونه ای تکامل یافته است که نقش فعال تری را برای کمک به شرکت های کالاهای بسته بندی شده مصرفی در تمایز محصولات خود در بازار ایفا می کند. مواد، اشکال، ساختارها و عملکردهای مختلفی برای برجسته کردن یک پاکت ایستاده محصول در میان سر و صدای محیط رقابتی به کار رفته است و با توجه به اینکه دو سوم تصمیمات خرید مصرف کننده در راهروهای خرده فروشی گرفته می شود، بسته بندی جذاب و کاربردی بیش از هر زمان دیگری در موفقیت یا شکست یک پاکت ایستاده برای محصول غذایی مهم است.

مواد پاکت ایستاده انعطاف پذیر نه تنها از محتویات غذا محافظت می کند، بلکه می تواند برای قرار دادن فضاهای تنگ برای مصرف کنندگانی که محصول را در حرکت بسته بندی می کنند و یا جایی برای آن در یخچال، فریزر، جیب، کیف پول یا انباری پیدا کنند، دستکاری شود. پاکت ایستاده انعطاف پذیر حاوی همان حجم محصول با ظروف سفت یا نیمه سفت و سخت در قفسه های خرده فروشی حجیم نیستند و فضای بیشتری را در دسترس قرار می دهند و واحد بسته انعطاف پذیر وزن کمتری دارد و فضای کمتری را در وسایل نقلیه توزیع اشغال می کند که به معنای هزینه توزیع کمتر برای هر واحد محصول است که ایستادن پاکت ایستاده انعطاف پذیر با افزودن یک گیره پایین، جانبی یا بالا به دست می آید و گاست در کناره ها، پایین یا بالای پاکت ایستاده است که به آن اجازه می دهد در هنگام پر شدن منبسط شود و وزن محصول همراه با انبساط پاکت ایستاده مکانیزمی است که توسط آن جنبه ایستاده به دست می آید.

امروزه سه دسته از گیره در پاکت ایستاده استفاده می شود که در پایین، کنار و بالا است و گیره های پایین ممکن است گرد باشند و ته گرد برای محصولاتی با وزن کمتر استفاده می شود و رایج ترین نوع در بسته بندی مواد غذایی است و برای محصولات سنگین‌ تر طراحی شده است، زیرا عایق بندی های هر دو طرف از پاکت ایستاده کرافت با زاویه ۳۰ درجه بالا می‌آیند، که فشار بر روی عایق بندی را در دو طرف جلو و عقب کاهش می‌دهد و در نتیجه حجم بیشتری را ایجاد می‌ کند که به عنوان مهر و موم گوشه ای شناخته می شود. این از یک تکه ورق ساخته شده است و بنابراین مانند انواع دور در قسمت انتهایی ندارد. در عوض دارای دو مهر و موم گوشه ای است و به وزن محصول غذایی برای پاکت ایستاده برای ایستادن روی قفسه متکی است. این سبک به دلیل پایداری عمدتا برای محصولاتی با وزن بیشتر استفاده می شود و اغلب برای بسته بندی بزرگتر مواد و مایعات دانه ای این سبک پاکت ایستاده را انتخاب می کنند.

نوشته های مشابه