پاکت ترحیم

پاکت ترحیم

پاکت ترحیم

پاکت ترحیم

امروزه به دلیل پاندمی کرونا استفاده از پاکت ترحیم بسیار در مجالس بسیار متداول شده است. پاکت ترحیم در انواع مدل ها قابل سفارش می باشد. شما می توانید طرح مورد نظر خود را بر روی پاکت ترحیم خود چاپ نمایید. پاکت ترحیم پنجره دار پر طرفدار ترین نوع پاکت ترحیم می باشد. با توجه به مواردی که در پاکت ترحیم قرار داده می شود سایز آن قابل تغییر می باشد. پاکت ترحیم می تواند درب ساده و یا زیپ دار داشته باشد. پاکت ترحیم هم چنین می توان به صورت دسته دار و یا بدون دسته تولید گردد. پاکت ترحیم به صورت کاغذی و یا نایلونی قابل تولید می باشد.

برای ۵ قلم کالا پاکت ترحیم با سایز ۲۲*۳۰ کافیست. با استفاده از پاکت ترحیم نه تنها در مصرف مواد غذایی صرفه جویی می شود افراد می توانند با خیالی آسوده از پذیرایی پاکت ترحیم خود بهره ببرند. پذیرایی از میهمانان با استفاده از پاکت ترحیم بسیار ساده تر می باشد. برای سفارش پاکت ترحیم در سایز و اندازه مورد نظر می توانید با کارشناسان ما به طور رایگان مشورت نمایید. همچنین می توانید طرح مورد نظر خود برای پاکت ترحیم استفاده نمایید و یا از میان طراحی های شرکت یک مدل از پاکت ترحیم را سفارش دهید. شما می توانید با سفارش پاکت ترحیم پنجره دار زیبایی دو چندان به مجلس خود ببخشید. با تهیه پاکت ترحیم خیال شما از بابت پذیرایی راحت خواهد بود.

پاکت ترحیم یکی از اقلامی است که برای پذیرایی بعد از فوت شخص مورد استفاده می باشد و البته به کار گرفتن این پاکت ترحیم برای جای گیری درست وسایل پذیرایی ممکن است یک چالش دلهره آور به نظر برسد که اکثر مردم در ترتیب دادن مراسم تدفین تجربه ندارند و معمولاً باید ظرف یک یا دو هفته سازماندهی شوند که اگر شخصی که فوت کرده خواسته های تشییع جنازه خود را از قبل مشخص نکرده باشد یا برنامه ای برای تشییع جنازه خود داشته باشد، ممکن است در مورد اینکه از کجا شروع کنید احساس ناراحتی کنید. اولین چیزی که باید بدانید این است که هیچ راه درست یا غلطی برای انجام کارها در مورد ترتیب دادن مراسم ترحیم وجود ندارد و فقط به این دلیل که چیزی “سنتی” است به این معنی نیست که شما باید به پروتکل خاصی پایبند باشید که ممکن است پذیرایی با پاکت ترحیم دارای دو بخش کلیدی بدانیم که اینها ممکن است با هم یا جداگانه انجام شوند.

مصارف پاکت ترحیم

وقتی به پذیرایی برای مراسم ترحیم فکر می کنید، آنچه به ذهنتان خطور می کند به محل زندگی، فرهنگ و سنت های خانوادگی شما بستگی دارد و پاکت ترحیم می تواند برای استفاده از چیزهایی که برای پذیرایی در آن قرار می دهید مورد استفاده است و البته جنس پلاستیک شفاف پاکت ترحیم قابلیت این را دارد که بر روی آن طرح هایی مرتبط با مراسم ترحیم چاپ شود. در این صورت است که پاکت ترحیم ما تبدیل به یکی از شیک ترین اقلام پذیرایی خواهد شد و البته در ادامه در مورد درب زیپ دار آن نیز صحبت خواهیم کرد زیرا صرف نظر از جایی که زندگی می کنید، غذایی می خواهید که مقرون به صرفه، راحت، آسان برای تهیه و خوردن پذیرایی باشد و البته صرف نظر از اینکه تصمیم دارید چه خدمتی انجام دهید، مهم است که به یاد داشته باشید که هدف از پاکت ترحیم در مراسم خاکسپاری این است که به کسانی که برای ادای احترام آمده اند این فرصت را بدهند که دور هم جمع شوند تا از یکدیگر حمایت کنند و خاطرات خود را از متوفی به اشتراک بگذارند و البته شما هیچ تعهدی به پذیرایی یا ارائه یک پذیرایی عجیب و غریب ندارید زیرا ممکن است غمگین باشید، پس حتما نیازهای خود را در نظر بگیرید.

اهمیت پاکت ترحیم

در هنگام مراسم ترحیم وقتی شروع به برنامه ریزی منوی خود می کنید موارد زیر را در نظر بگیرید که به عنوان مثال محل برگزاری مراسم است زیرا محل پذیرایی شما تعیین می کند که چقدر ساده یا مفصل برای نگهداری غذا و استفاده از پاکت ترحیم نیاز دارید و یک سالن ممکن است یک آشپزخانه کامل داشته باشد که به شما امکان می دهد مواد خوراکی را در محل آن در پاکت ترحیم بسته بندی کنید که در این صورت به مواد خوراکی نیاز خواهید داشت که در پاکت ترحیم به صورت سرد نگهداری شوند. مورد بعدی این است که محاسبه کنید چند نفر در مراسم شرکت می کنند که به این وسیله تعداد پاکت ترحیم شما مشخص می شود و اگر انتظار جمعیت زیادی را دارید، باید اقلامی را انتخاب کنید که می توانند به صورت عمده ساخته شوند و راه طولانی را برای شما به ارمغان بیاورند و البته پاکت ترحیم برای یک گروه کوچکتر، ممکن است گزینه های بیشتری داشته باشید.

همچنین در نظر داشته باشید که چه مواد خوراکی مانند میوه، آبمیوه و یا حلوا را در پاکت ترحیم جای می دهید که از این جهت می توانید سایز پاکت ترحیم مورد نیاز خود را محاسبه کنید. البته در بسیاری از مناطق کشور، اگر مراسم تشییع جنازه در گورستان برگزار شود، افرادی برای تهیه غذا حضور دارند که می توانند مواد پذیرایی را در پاکت ترحیم جا سازی کنند و همچنین هنوز کاملاً مرسوم است که دوستان و همکاران برای شما ظروف همدردی تهیه کنند و البته ممکن است بتوانید از برخی از این پاکت ترحیم در پذیرایی استفاده کنید. به یاد داشته باشید که افرادی که به عزاداران کمک می کنند واقعاً می خواهند کمک کنند درخواست از آنها برای کمک به بسته بندی پاکت ترحیم راهی عالی برای پذیرفتن این پیشنهاد است و اگر بودجه شما اجازه می دهد، می توانید خوراکی های مراسم تشییع جنازه را تهیه کنید که در واقع، این در حال تبدیل شدن به یک گزینه محبوب تر است و شما می توانید یک وعده غذایی کامل را در پاکت ترحیم جا سازی کرده و حتی بسیاری از شرکت‌های کترینگ وجود دارند که با کمال میل غذای مناسبی را ارائه می‌کنند.

ارتباط هزینه با پاکت ترحیم

اگرچه ممکن است به نظر برسد مراسم تشییع جنازه زمان مناسبی برای نگرانی در مورد مسائل مالی نیست، مگر اینکه تمام پرداخت های شما از قبل تنظیم شده باشد، ممکن است هزینه قابل توجهی متحمل شوید و همانطور که وقتی در حال برنامه ریزی برای یک گردهمایی بزرگ هستید، بسیار خوب است که تصمیم بگیرید چقدر می توانید به راحتی هزینه کنید و یک منو برای قرار گیری در پاکت ترحیم بر اساس آن رقم ایجاد کنید. البته در مورد استفاده از پاکت ترحیم نکات و توصیه هایی وجود دارد مانند اینکه اگر میزبان تعداد زیادی از افراد هستید، به جای استفاده از نایلون، پاکت ترحیم را در نظر بگیرید و خوراکی های آماده می توانند ارزان تر و راحت تر مهیا شوند.

در مراسم خاکسپاری و سالگرد استفاده از پاکت ترحیم محبوب و موثر هستند و این پاکت ترحیم اغلب می توانند زودتر از موعد مورد استفاده قرار می گیرد و مواد غذایی داخل آن از مواد غذایی با آب و هوا و دست آلوده مصون می ماند به همین جهت هر مهمان می تواند باقی مانده خوراکی پذیرایی خود را در همان پاکت ترحیم با خود همراه ببرد که به احتمال زیاد شما یک دستور غذایی خانوادگی برای قرار گرفتن در پاکت ترحیم دارید که به عنوان غذای مراسم تشییع جنازه عالی باشد. به یاد داشته باشید که از اقلام مناسب برای بچه ها نیز می توان در پاکت ترحیم استفاده کرد و این راهی عالی برای شخصی سازی پذیرایی باشد و اگر گروهی کمکی برای رسیدگی به بسته بندی در پاکت ترحیم پیشنهاد می‌ دهد، دریغ نکنید که آن‌ها را به عهده بگیرید که نه تنها بار شما را سبک می کند، بلکه تضمین می کند که خوراکی ها و ایده هایی را که قبلاً هرگز امتحان نکرده اید نیز امتحان کنید.

با کمال تعجب، بعضی مواقع موضوع اینکه آیا پاکت ترحیم را در منوی خرید مراسم خاکسپاری خود قرار دهید یا نه، تا حدودی بحث برانگیز است زیرا برای برخی، معتقدند که استفاده از پاکت ترحیم در مراسم باعث صرف هزینه های اضافی می شود اما ما به شما اطمینان می دهیم که استفاده از پاکت ترحیم برای شما، آنها بهترین بخش هستند زیرا راحت ترین اقلام را می توان در پاکت ترحیم نگه داشت و این شامل کوکی ها، آبمیوه پاکتی، میوه، حلوا و غیره می شود. البته استفاده از کترینگ برای تهیه غذای مراسم تشییع جنازه در واقع روندی است که رو به افزایش است و اگر بتوانید هزینه پاکت ترحیم را بپردازید یک جایگزین کاملا قابل قبول است که جدا از این که همه چیز برای شما مراقبت خواهد شد، یک کترینگ می تواند به شما توصیه کند که چه اقلامی مناسب است و چقدر باید بخرید و البته بسیاری از آنها خدمات پذیرایی را هم در محل و هم برای تحویل ارائه می دهند.

نوشته های مشابه