پاکت ترحیم

پاکت ترحیم

پاکت ترحیم

پاکت ترحیم

پاکت ترحیم : امروزه به دلیل پاندمی کرونا استفاده از پاکت ترحیم بسیار در مجالس بسیار متداول شده است. پاکت ترحیم در انواع مدل ها قابل سفارش می باشد. شما می توانید طرح مورد نظر خود را بر روی پاکت ترحیم خود چاپ نمایید. پاکت ترحیم پنجره دار پر طرفدار ترین نوع پاکت ترحیم می باشد. با توجه به مواردی که در پاکت ترحیم قرار داده می شود سایز آن قابل تغییر می باشد. پاکت ترحیم می تواند درب ساده و یا زیپ دار داشته باشد. پاکت ترحیم هم چنین می توان به صورت دسته دار و یا بدون دسته تولید گردد. پاکت ترحیم به صورت کاغذی و یا نایلونی قابل تولید می باشد.

برای ۵ قلم کالا پاکت ترحیم با سایز ۲۲*۳۰ کافیست. با استفاده از پاکت ترحیم نه تنها در مصرف مواد غذایی صرفه جویی می شود افراد می توانند با خیالی آسوده از پذیرایی پاکت ترحیم خود بهره ببرند. پذیرایی از میهمانان با استفاده از پاکت ترحیم بسیار ساده تر می باشد. برای سفارش پاکت ترحیم در سایز و اندازه مورد نظر می توانید با کارشناسان ما به طور رایگان مشورت نمایید. همچنین می توانید طرح مورد نظر خود برای پاکت ترحیم استفاده نمایید و یا از میان طراحی های شرکت یک مدل از پاکت ترحیم را سفارش دهید.

شما می توانید با سفارش پاکت ترحیم پنجره دار زیبایی دو چندان به مجلس خود ببخشید. با تهیه پاکت ترحیم خیال شما از بابت پذیرایی راحت خواهد بود.

 

نوشته های مشابه