پاکت شفاف

پاکت شفاف

پاکت شفاف

پاکت شفاف

پاکت شفاف : پاکت شفاف یکی از پر فروش ترین انواع پاکت می باشد. پاکت شفاف به دلیل نمایش خود محتویات داخل خود بسیار مورد علاقه صاحبین صنایع می باشد. با استفاده از پاکت شفاف می توانیم کیفیت محصولات خود را به نمایش گذاریم. پاکت شفاف با مدل های مختلفی تولید می گردد. مدل ایستاده، کاست دار، سه طرف دوخت و … تنها چند مدل از انواع پاکت شفاف محسوب می شود. هم چنین پاکت شفاف به صورت تک لایه، چند لایه و … نیز تولید می گردد. از پاکت شفاف در بسته بندی مواد غذایی بسیار استفاده می شود. برای این منظور از مواد درجه یک مرغوب در تولید پاکت شفاف استفاده می شود.

امکان چاپ انواع طرح بر روی پاکت شفاف با هر رنگ دلخواه امکان پذیر می باشد. برای تولید درب پاکت شفاف می توان از درب زیپ دار و یا ساده بسته به مورد استفاده بهره بود. برای محصولات با احتمال فساد می توان از نوع سوپاپ دار پاکت شفاف استفاده نمود. پاکت شفاف در سایز های مختلفی موجود می باشد. با توجه به محصول مورد بسته بندی می توان سایز دلخواه را تعیین نمود. امکان سفارش سایز دلخواه نیز برای پاکت شفاف وجود دارد.

پاکت شفاف متالایز نیز یکی از پر طرفدارترین انواع این نوع پاکت محسوب می شود. این نوع پاکت شفاف متقاضی بسیاری در میان عرضه کنندگان در صنایع مختلف داراست. چاپ برند بر روی پاکت شفاف با رنگ های جذاب در کنار کیفیت بالای محصول می تواند تبلیغ بسیار خوبی از برند شما باشد.

نوشته های مشابه