پاکت پنجره دار

پاکت پنجره دار

پاکت پنجره دار

پاکت پنجره دار

پاکت پنجره دار : پاکت پنجره دار از انواع پاکت می باشد به بخشی از آن که به اصطلاح پنجره نامیده می شود شفاف بوده و محتویات داخل پاکت قابل مشاهده می باشد.  پاکت پنجره دار در انواع مختلفی تولید می گردد. پاکت پنجره دار ته کاست ایستاده، پاکت پنجره دار سه طرف دوخت و … . پاکت پنجره دار برای شرکت های بسته بندی مواد غذایی که می خواهند کیفیت محصول خود را از طریق بسته بندی نیز به نمایش بگذارند بسیار پر کاربرد می باشد. پاکت پنجره دار متالایز علاوه بر حفظ بالای کیفیت داخل بسته بندی برای تبلیغات و نمایش برند و محصول بسیار مفید می باشد.

پاکت پنجره دار در سایز های مختلفی قابل سفارش می باشد. امروزه از سایز کوچک چندلایه پاکت پنجره دار برای عرضه ادویه جات بسیار استفاده می کنند. زیرا علاوه بر قابلیت مشاهده کیفیت ادویه بدون نیاز به باز نمودن آن، به حفظ کیفیت ادویه و عطر و طعم آن بسیار کمک می کند.

پاکت پنجره دار کرافت نیز از محصولات پرکاربرد پاکت پنجره دار محسوب می شود. پاکت پنجره دار کرافت با قابلیت چاپ و زیبایی فوق العاده بسیار مورد توجه علاقمندان به محیط زیست قرار گرفته است. جنس کاغذی پاکت پنجره دار کرافت و زیبایی خاصی که در بسته بندی ایجاد می کند از دیگر دلایل پر طرفدار بودن پاکت پنجره دار کرافت می باشد.

نوشته های مشابه