پاکت متالایز

پاکت متالایز

پاکت متالایز

در صنعت بسته بندی، به روز ماندن در عرضه رقابت در مورد بهترین راه حل ها برای محصولات شما بسیار مهم است، به طوری که در طول سال ها، پاکت های متالایز به عنوان یک گزینه ویژه قابل توجه برای صنایع مختلف برجسته شده است؛ بنابراین پاکت متالایز یکی از پرمصرف ترین پاکت های بسته بندی در صنایع مختلف می باشد.

پاکت های متالیزه یا همان متالایز، در اصل از فیلم های پلاستیکی ساخته شده اند که با لایه نازکی از فلز، معمولاً آلومینیوم پوشانده شده اند، به طوری که این فرایند متالیزاسیون باعث افزایش خواص بازدارنده پاکت می شود و آن را به محافظ مناسبی در برابر آلاینده های خارجی تبدیل می کند.

ویژگی های پاکت متالایز

پاکت متالایز به صورت پاکت های ایستاده زیپ داری است که با سه لایه متالیزاسیون رنگی، از محصولات شما محافظت می کند و مقاومت بالایی در برابر نفوذ رطوبت و گازها و عبور نور دارد؛ بنابراین شما می توانید پاکت های متالایز را از مجموعه تولیدی ما خریداری و سفارش دهید.

این نوع پاکت متالایز برای بسته بندی محصولات خشک پودری و دانه ای و مایعات و محصولات مرطوب بسیار پرکاربرد و ایده آل است و مقاومت بالایی در نگهداری محصول به مدت طولانی دارد. پاکت متالایز تولید شده توسط ما، برای بسته بندی پودر و دانه های قهوه، چای و گیاهان دارویی، پودرهای دارویی و غیره استفاده می شود و فروشندگان بسیاری از این پاکت های متالایز ما در تنوع رنگ بندی زیادی استفاده می کنند.

فیلم استفاده شده در این پاکت متالایز از سه لایه پلی استر ۱۲ میکرون، پلی استر متالایز ۱۲ میکرون و پلی اتیلن تشکیل شده است، به علاوه پلی اتیلن استفاده شده در این پاکت های متالایز تولید شده ما از گرید غذایی و دارویی و با ضخامت های مختلف تولید و در این لفاف استفاده می شود.

مشخصات پاکت متالایز

۱- امکان چاپ ۱ تا ۸ رنگ فول HD بر روی پاکت های رنگی، مشکی یا سفید
۲- امکان تولید در تمامی ابعاد و ضخامت ها و امکان تولید چند لایه جهت افزایش استحکام
۳- در مضرب ۱۰ موجود و قابل سفارش هستند
۴- فویل متالایز ۷۰ میکرون
۵- دارای طراحی با ۱۱رنگ مختلف

نمودار اندازه پاکت متالایز ایستاده برای انواع مواد غذایی

اندازه پاکت متالایز (میلی متر) (W*H+عمق کاست در دو طرف) حجم چای حجم قهوه حجم آجیل
۹۰×۱۴۰+۸۰ ۲۵ گرم ۵۰ گرم ۷۰ گرم
۱۰۰×۱۵۰+۶۰ ۶۰ گرم ۷۰ گرم ۱۶۰ گرم
۱۲۰×۲۰۰+۸۰ ۹۰ گرم ۱۵۰ گرم ۲۵۰ گرم
۱۴۰×۲۰۰+۸۰ ۱۷۰ گرم ۱۸۰ گرم ۳۸۰ گرم
۱۴۰×۲۲۰+۸۰ ۲۰۰ گرم ۲۰۰ گرم ۴۰۰ گرم
۱۶۰×۲۲۰+۸۰ ۲۵۰ گرم ۲۲۰ گرم ۴۱۰ گرم
۱۶۰×۲۶۰+۸۰ ۲۸۰ گرم ۲۵۰ گرم ۶۰۰ گرم
۱۸۰×۲۶۰+۸۰ ۳۵۵ گرم ۲۷۵ گرم ۷۵۰ گرم
۱۸۰×۳۰۰+۱۰۰ ۴۹۰ گرم ۳۵۰ گرم ۱۰۰۰ گرم
۲۰۰×۳۰۰+۱۰۰ ۵۵۰ گرم ۴۰۰ گرم ۱۱۰۰ گرم
۲۲۰×۳۱۰+۱۰۰ ۵۸۰ گرم ۵۰۰ گرم ۱۲۰۰ گرم
۲۳۰×۳۵۰+۱۰۰ ۶۸۰ گرم ۸۰۰ گرم ۲۳۰۰ گرم

همه پاکت های متالایز ما به صورت کاملاً سفارشی و با ویژگی هایی از جمله اندازه، شکل، رنگ، چاپ و غیره برای هر صنعت بسته بندی، تولید می شوند.

پاکت متالایز برای بسته بندی

با کمک پاکت های متالایز ما که نه تنها جذاب به نظر می رسند، بلکه دوام و استحکام بالایی نیز دارند، می توانید محصولات خود را متمایز کنید؛ چرا که محافظت بیشتری نسبت به سایر پاکت ها دارند، به علاوه این پاکت ها از مواد متالایز، CPPوCOPP ساخته شده اند که برای استفاده با مواد غذایی ایمن باشند؛ بنابراین پاکت متالایز ما به راحتی می تواند از طراوت محصولات با ایمن نگه داشتن آنها از آسیب رطوبت و آسیب ناشی از قرار گرفتن در معرض نور، اطمینان حاصل کند.

• موجود در ابعاد و اندازه های گوناگون
• قابل سفارشی سازی در رنگ های مختلف
• تنوع در چاپ
• گزینه های مختلف مهر و موم درب

ویژگی های کلیدی پاکت های متالایز

• ساخت و ساز بادوام: پاکت های متالایز ما از مواد درجه یک ساخته شده اند که دوام طولانی مدت و محافظت از محصولات شما را تضمین می کنند.

• خواص مانع عالی: لایه متالایز در پاکت های ما یک مانع عالی در برابر رطوبت، اکسیژن، نور و سایر عناصر خارجی ایجاد می کند و طراوت و کیفیت محتویات شما را حفظ می کند

• بسته‌بندی انعطاف‌پذیر: پاکت های متالایز ما در اندازه‌ها، سبک‌ها و روش های درب مهر و موم شده مختلف موجود هستند که آنها را برای طیف گسترده‌ای از محصولات مناسب می‌سازد.

مزایای پاکت متالایز

• محافظت از محصول: خواص ممانعت کننده برتر پاکت های متالایز ما، از کالاهای شما در برابر رطوبت، اشعه ماوراء بنفش و سایر عوامل مخرب محافظت می کند و یکپارچگی و کیفیت آنها را تضمین می کند.

• عمر مفید طولانی‌تر: با جلوگیری از قرار گرفتن در معرض هوا و رطوبت، پاکت های متالایز ما، به افزایش عمر ماندگاری محصولات شما، کاهش ضایعات و بهبود رضایت مشتری کمک می‌کنند.

سفارش پاکت های متالایز

اگر می خواهید فروش زیادی را در نمودار درآمد خود مشاهده کنید، یکی از مهم ترین استراتژی ها برند سازی است، به طوری که برند سازی یکی از مهم ترین عوامل برای هر کسب و کاری است و در بازار رقابتی امروزی، اگر ابزار مناسبی در اختیار نداشته باشید، ممکن است فرایندی چالش برانگیز باشد. وقتی نوبت به ماندن برند شما در ذهن مشتریان می رسد، بسته بندی بسیار مهم است.

در همین راستا مصرف کنندگان به دنبال اقلام با کیفیت بالا در میان موارد مشابه هستند و در نتیجه، بسته بندی بسیار مهم است؛ زیرا تصویر اولیه را در ذهن خریدار ارائه می کند و به آنها کمک می کند تصمیم بگیرند که آیا خرید انجام دهند یا خیر. طرح های مختلف پاکت متالایز ما، با لوگوهای چاپ شده و استفاده از طرح و رنگ های چشم نواز به خریداران کمک می کند تا نام برند را به خاطر بسپارند و همین امر در مورد پاکت های متالایز سفارشی ما، در صنعت بسته بندی، صادق است.

سفارشی سازی پاکت متالایز

• دارای ۱۲ سایز : انتخاب سایز بندی های متفاوت
• انتخاب از ۳ نوع مواد : مواد متالایز، CPP و COPP
• انتخاب ۲ نوع پوشش سطح : نوع پوشش براق یا مات
• استفاده از زیپلاک برای بستن

❶ اگر پاکت متالایز شما برای یک محصول چند منظوره خواهد بود و یا اگر بعد از باز شدن اولیه نیاز به بسته شدن مجدد دارد، گزینه زیپ را اضافه کنید.
❷ اگر پاکت متالایز شما یک بار مصرف باشد و مشتری شما احتمالاً بلافاصله پس از برداشتن محصول شما پاکت را دور می اندازد، زیپ اختیاری را اضافه نکنید.

• سوراخ آویزان در ۲ سبک گرد و یورو

❶ اگر پاکت محصول شما از گیره یا قلاب در فروشگاه های خرده فروشی عرضه می شود، پس باید یک سوراخ آویزان برای پاکت متالایز اضافه کنید، به طوری که ما دو گزینه سبک گرد و یورو را ارائه می دهیم.

❷ اگر محصول شما نسبتاً سنگین است یا خرده فروش از قلاب های حلقه ای استفاده می کند، یک سوراخ آویزان به سبک یورو اضافه کنید و در غیر این صورت، سوراخ آویزان گرد، رایج ترین است.

❸ اگر موارد فوق در مورد محصول شما صدق نمی کند، نیازی به سوراخ آویزان روی پاکت متالایز ندارید.

• محلی برای بریدگی های پارگی
• بدون حداقل مقدار سفارش

مجموعه ما، یک تولید کننده پیشرو در صنعت تولید و چاپ انواع پاکت متالایز است که طیف گسترده ای از راه حل ها را ارائه می دهد، به علاوه مانند هر تصمیم دیگری درباره بسته بندی، درک نیازهای محصول، ترجیحات مخاطب هدف و محدودیت های بودجه شما بسیار مهم است، به طوری که با در دست داشتن این دانش، می توانید تعیین کنید که آیا جذابیت براق پاکت های متالایز ما، با برند و اهداف محصول شما همخوانی دارد یا خیر؛ بنابراین همین امروز با ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *